Akt. Trener podał skład na turniej do Szczuczyna !

Trener Adam Ożarowski ustalił listę zawodników, którzy pojadą w Sobotę 24 Stycznia do Szczuczyna na Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Emila Świderskiego. Turniej ten będzie wstępem do powrotów po "urlopach" do Treningów dla niektórych zawodników. Reszta zawodników, którzy nie jadą do Szczuczyna do treningów wrócą 26 Stycznia kiedy to pierwszy ogólny trening całej drużyny odbędzie się na hali widowiskowo sportowej w Zespole Szkół numer 4 w Piszu.

Wyjazd dla zawodników, trenera i zarządu planowany jest na 8.30 spod stadionu miejskiego w Piszu.

A o to lista zawodników, która jedzie na turniej:

Maciej Turolski(BR), Szymon Kuźma(BR), Patryk Hałaburda(BR), Sebastian Poświata(OBR,), Piotr Żbikowski(OBR.), Karol Wiśniewski(POM.), Damian Czerniak(POM.), Marcin Ptak(POM.), Daniel Zawadzki(POM.), Mateusz Sokołowski(NAP.), Marcin Mąka(NAP.), Dawid Radkiewicz(NAP.)

Na turniej nie mogą jechać między innymi: Marcin Rejmentowski(leczy uraz), Paweł Wasiulewski(leczy uraz), Łukasz Barański(leczy uraz), Łukasz Rejmentowski(praca), reszta zawodników którzy nie jadą ma przedłużony urlop przez Trenera Adama Ożarowskiego.

Przypominamy, że w turnieju nasz zespół będzie zespołem z najniższej ligi spośród drużyn, które wystąpią na Szczuczyńskiej Hali.
Relacja z Turnieju w Niedzielę.