3 i 10 Stycznia nie przyniosły efektów. Mazur bez zarządu i prezesa !

Dnia 3 Stycznia w Urzędzie Gminy w Piszu odbyło się spotkanie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Sportowego Mazur Pisz. Na spotkaniu tym zarząd Mazura na czele z Zenonem Gołębiewskim podsumowali rok 2017 pod względem finansowym oraz sportowym oraz złożyli dymisję.
Chęci objęcia "władzy" wyraził Rafał Timoszuk, obecny trener Juniorów Młodszych wraz ze swoją Żoną Patrycją oraz Bartosz Kosikowski mieli być w zarządzie i objąć najważniejsze funkcje w Klubie jednak aby zarząd mógł być wybrany potrzeba minimum 5 osób niestety żadna z osób obecnych na sali podczas spotkania nie wyraziła chęci członkostwa.
Spotkanie zostało "odroczone" na 10 Stycznia o godzinie 18:00

W dniu wczorajszym ustępujący stanowiska zarząd klubu zebrał się na spotkaniu wraz z piłkarzami oraz członkami Komisji Rewizyjnej i zaproszonych gości oraz chętnych sympatyków w celu wybrania nowego zarządu. Tydzień czasu miał przynieść rozstrzygnięcie dające nazwiska osób wstępujących do zarządu. Nadal swoje chęci wyrażali Rafał Timoszuk oraz Patrycja Timoszuk. Pan Rafał miał objąć funkcję wiceprezesa natomiast żona Patrycja Prezesem klubu. Oboje mają już doświadczenie w prowadzeniu stowarzyszeń sportowych, są założycielami Akademii Piłkarskiej Football Academy Pisz. Do zarządu wszedłby również Bartosz Kosikowski oraz przedstawiciel piłkarzy Adam Obrycki, który zgłosił swoją kandydaturę na wczorajszym spotkaniu ! Z naszych informacji wynika, że 5 osobą w zarządzie miałby być Zbigniew Kwiatkowski, jednakże nie był on obecny na spotkaniu w związku z tym zgodnie z regulaminem zarząd nie mógł zostać wybrany, spotkanie zostało ponownie odroczone na 17 Stycznia na godzinę 18:00 !
Takiej sytuacji jaka obecnie jest w klubie jeszcze nie było, nigdy spotkanie nie zostało odraczane w takim terminie bez jakichkolwiek perspektyw na to, że ten zarząd będzie w 100% zapełniony.
Do momentu gdy nie będzie zarządu piłkarze seniorów Mazura Pisz nie przystąpią do przygotowań do rundy wiosennej. O tym w kolejnym newsie !