Start Kruklanki Gospodarze

MAZUR PISZ

Utworzono:

10.08.2015
Wczoraj o godzinie 16:00 na stadionie w Kruklankach piłkarze Mazura Pisz zainaugurowali sezon 2015/16 V ligi Grupy 1. O drużynie Startu za wiele informacji nie było, o tym czy się wzmocnili, jak przepracowali okres przygotowawcz, była to na pewno zagadka. Jednakże zawodnicy prowadzeni przez Adama Ożarowskiego nastawieni byli na trudny pojedynek. Trener nie mógł skorzystać z usług kilku ważnych zawodników a mianowicie brak było: Marcina Rejmentowskiego, Marcina Mąki, Pawła Wasiulewskiego, Marcina Ptaka, Piotra Żbikowskiego, Daniela Zawadzkiego. Brak tych zawodników był na pewno widoczny, ale pozostali zawodnicy godnie postawili się na ich miejscu i zastąpili ich bardzo dobrze. W drużynie Mazura zadebiutował nowy zawodnik - Łukasz Maciejewski, który w tym meczu pokazał się z dobrej strony strzelając gola oraz asystując przy bramce kolegi z drużyny. Cieszy również fakt, że nieobecny przez większość rundy wiosennej poprzedniego sezonu Mateusz Sokołowski, znów dał o sobie znać, we wczorajszhm meczu najlepszy strzelec Mazura w poprzednim sezonie strzelil dwie bramki. Mecz mógł zakończyć z większym dorobkiem ale niestety w 90 minucie spotkania nie wykorzystał rzutu karnego. Czekamy wciąż na debiut innegomzawodnika sprowadzonego latem do Mazura z MKS'u Ełk 29 letniego Pawła Uszyńskiego, nasz nowy pomocnik zmaga się z problemami kręgosłupa i trener nie chce ryzykować póki nie wykuruje się na 100%. Pawłowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i niech wraca pomagać swojej nowej drużynie. Trener Ożarowski po meczu powiedział: W tym meczu wyglądaliśmy zdecydowanie lepiej. Prowadziliśmy grę i długo utrzymywaliśmy się przy piłce. Szkoda kilku bardzo dobrych niewykorzystanych sytuacji bramkowych bo wynik mógłby być dużo wyższy. Przed drużyną Mazura już w Środę mecz drugiej kolejki, a przdciwnikiem będzie Mistrz A-klasy Grupy 3 poprzedniego sezonu SKS Szczytno. W pierwszym meczu Środowi rywale zremisowali bezbramkowo z Czarnymi Olecko.