Autor:

Administrator1951

Utworzono:

03.04.2015

Dziś swój 3 mecz o punkty w roku 2015 rozegrali zawodnicy seniorów Mazura Pisz prowadzeni przez Adama Ożarowskiego. W dzisiejszy dzień wybrali się oni do Jezioran, by tam zmierzyć się z outsaiderem V ligi - MKS'em, który do tej pory zgromardził na swoim punkcie zaledwie 1 punkt. Od momentu od kiedy zespół z Jezioran występuje w "okręgówce" Mazur Pisz, nigdy nie wygrał z nim na ich własnym terenie. Dziś natomiast udało się to po raz pierwszy. Do dyspozycji Trenera dziś nie było kilka ważnych postaci, a mianowicie: Błażeja Gutowskiego, który pogłębił swój uraz w ostatnim meczu z Mikołajkami i musi troszkę od piłki odpocząć, oraz Sebastiana Zaczkowskiego, którego z udziału w tym spotkaniu wyeliminowała praca. Do gry nie wrócił nadal Mateusz Sokołowski, najlepszy strzelec drużyny nadal zmaga się z problemami jamy brzusznej i nie znana jest nam data jego powrotu do gry.

Szybko strzelone 3 bramki przez naszą drużynę wprowadziły zbyt duże rozluźnienie i dekoncentracje w szeregi zespołu co było skutkiem straconych dwóch bramek jeszcze przed przerwą.

1min - Rozpoczyna zespół gospodarzy

2 min - Poświata z własnej połowy kierunku pola karnego gospodarzy gdzie biegnie Barański, jednak szybszy był wychodzący z bramki golkeeper MKS'u i wybił piłkę z pod nóg Łukasza

9 min - Zagrana piłka do Marcina Rejmentowskiego, na lewe skrzydło ten przyjmuje piłkęi zbiega z nią do środka boiska przy okazji mijając 3 obrońców gospodarzy i zdobywa gola strzałem z okolicy 18 metra od bramki rywali. 1:0 !!!

13 min - Z lewego skrzydła do środka boiska piłkę zagrywa Rejmentowski Marcin, piłkę dostaje Karol Wiśniewski, który zwodem mija obrońcę gospodarzy i uderza z 16 metra podwyższając tym samym stan meczu na 2:0 !!!

15min - Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy po faulu na naszym kapitanie

26 min - Żółtą kartką ukarany Paweł Wasiulewski, za faul tuż przed polem karnym

27 min - Rzut wolny po faulu na zawodniku gospodarzy. Strzał na bramkę, piłkę "wypluwa" Maciej Turolski dopada do niej jeden z zawodników MKS'u uderza na bramkę ale tuż przed linią stoi Paweł Wasiulewski i głową wybija fubolówkę za pole karne

28 min - Szybka kontra zespołu Mazura po wybiciu głową przez Pawła Wasiulewskiego, piłka trafia na lewe skrzydło do Mąki, ten dośrodkowuje w pole karne, a z "pierwszej" uderza Wiśniewski Karol i mamy 3:0

32 min Turolski źle podaje do środka boiska gdzie był Paweł Wasiulewski, piłkę przejmuje zawodnik gospodarzy i strzela do pustej bramki gola na 3:1. Maciej próbował jeszcze uratować nasz zespół przed stratą bramki jednak nie udało się. 3:1

34 min - Uderza Zawadzki z okolicy 25 metra od bramki, ale piłka leci obok lewego słupka bramki

38 min - Kolejna próba Zawadzkiego, tym razem dostaje on piłkę na lewą stronę pola karnego i z zawodnikiem na plecach uderza zbyt lekko a piłkę łapie bramkach

39 min - Wasiulewski z rzutu wolnego, ale jego strzał przechodzi obok słupka.

42 min - W polu karnym faulowany zawodnik gospodarzy i sędzia dyktuje rzut karny, który pewnie wykorzystują nasi rywale i mamy gola kontaktowego 3:2

44 min - Żółtą kartką ukarany zawodnik gospodarzy po faulu na Piekliku

45 min - Koniec pierwszej połowy spotkania. Mazur prowadzi 3:2

Druga połowa: Bez zmian w zespole Mazura, zmiana w bramce gospodarzy

53 min - Barański wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem, z bramki wybiega rezerwowy golkeeper i bardzo groźnie fauluje naszego zawodnika, za co otrzymuje czerwoną kartkę. W bramce staje zawodnik z pola, który dopiero teraz wchodzi na boisko. Po tym faulu sędzia wskazuje na "wapno" do piłki podchodzi Mąka i niestety jego strzał broni "bramkarz" gospodarzy

62 min - Pierwsza zmiana w naszym zespole za Barańskiego wchodzi Łukasz Skrzecz.

64 min - Kolejny rzut karny dla zespołu Mazura po ewidentnym faulu na Marcinie Mące. Do tego karnego tym razem podchodzi Poświata i pewnie wykonuje tą jedenastkę. 4:2

68 min - Z lewej strony boiska w pole karnedośrodkowuje Rejmentowski Marcin wbiega tam Łukasz Świderski, który niestety niedokładnie przyjmuje piłkę i łapie ją bramkarz MKS'u

69 min - Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany Paweł Wasiulewski i niestety siły obu zespołów się wyrównały.

74 min - Uderzenie z rzutu wolnego przez Karola Wiśniewskiego, po faulu na Danielu Zawadzkim przechodzi obok prawego słupka bramki

75 min - Środkiem boiska piłkę wprowadza Żbikowski Piotr, zagrywa prostopadłe do Marcina Mąki, ten wpada w pole karne i uderza z dość ostrego kąta a piłka minimalnie przechodzi obok lewego słupka

76min - Druga zmiana w zespole Mazura, za Świderskiego wchodzi Czerniak

78 min - Dośrodkowanie z rzutu rożnego Żbikowskiego na głowę Mąki, ten uderza ale obok słupka.

79 min - Żółtą kartką ukarany Wiśniewski Karol za dyskusję z sędzią

84min - Z lewej strony boiska piłkę wrzuca Marcin Rejmentowski, Daniel Zawadzki bez zastanowienia uderza na bramkę jednak jego strzał bo nodze obrońcy trafia w boczną siatkę

85min - Zawadzki ma piłkę w polu karnym, cofa ją na przed pole do Żbikowskiego, którego strzał broni bramkarz końcami palców

86 min - Zmiana w zespole Mazura, za Zawadzkiego wchodzi Marcin Ptak

88 min - Wiśniewski uderza z rzutu wolnego ale niestety nad poprzeczką

89 min - Za Wiśniewskiego na boisko wchodzi Eryk Szulęcki i jest to ostatnia zmiana w zespole Mazura

90 min + - Rejmentowski ponownie z lewej strony boiska w pole karne, tym razem do Ptaka, który nie potrzebnie próbuje uderzyć z powietrza i trafia niedokładnie w piłkę i nie ma gola. Gdyby tylko przyjął...

Sędzia kończy to spotkanie.

Mazur conajmniej do jutra zasiada na fotelu wicelidera tabeli. Korzystnie rostrzygnął się mecz w Pasymiu gdzie Błękitni pokonali Tęcze Biskupiec 2:1. Porażka Tęczy oznacza, że przewaga punktowa Mazura nad tą drużyną zwiększyła się do 4.